جهت اطلاع از دوره های آموزشی و ثبت نام به بخش دوره های آموزشی مراجعه کنید... دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها از طریق کانال تلگرام @simaronpardaz جهت دریافت اطلاعات در مورد نرم افزارهای شبیه سازی ترافیک عضو کانال @aimsun_next شوید

همگام با ساير دنيا، شرکت ايمسان اسپانيا برگزار مينمايد:

اولين کنفرانس کاربران نرم افزار شبيه سازي ترافيک Aimsun  در ايران

به همراه برگزاري کارگاه آموزشي پيشرفته Aimsun توسط مدرس بين المللي ايمسان، JosepAymami ، با صدورگواهينامه بين المللي

دوره آموزشي و کنفرانس کاربران: ۲۷و ۲۸ بهمن ۹۶


جهت ثبت نام، اين فرم را تکميل کنيد. 
جهت دريافت اخبار تکميلي، عضو کانال ما در تلگرام شده و يا از صفحه کنفرانس بازديد کنيد

شرکت سيمارون در سال ۱۳۷۹ با هدف ارائه راهکارهاي خاص مديريتي و بکارگيري و پياده‌سازي ابزارهاي مهندسي مورد نياز سازمانها ،موسسات ، شرکت‌ها ، واحد هاي صنعتي و تجاري،مهندسين مشاور و نهادينه کردن آن در دانشگاه ها فعاليت خود را آغاز نمود. اين شرکت شامل بخشهاي مهندسي صنايع ، مهندسي ترافيک ، مهندسي فرودگاه ، حمل و نقل(درون شهري و برون شهري) ، مهندسي ريلي ، آموزش و بازرگاني مي باشد.

بخش مهندسي ترافيک شرکت سيمارون  با بيش از يک دهه تجربه در کنار مرکز آموزش مهندسي اين شرکت با اخذ نمايندگي رسمي و انحصاري شماري از شرکت هاي معتبر جهان درابزارهاي ترافيکي به کليه شهرهاي کشور اعم از تهران، اصفهان، شيراز، مشهد، تبريزو ... نسبت به ارائه خدمات و محصولات اهتمام ورزيده است.

جهت اطلاعات بيشتر در مورد سوابق، پروژه ها و مشتريان روزمه اين شرکت را در زمينه مهندسي صنايع و مهندسي ترافيک دريافت نماييد. 

شبيه‌‌‌سازي، در مهندسي ترافيک بطور گسترده‌اي در حال استفاده است. ظهور ايده‌هاي نو در مديريت، کنترل ترافيک و افزايش ابعاد مسائل مورد بحث در اين زمينه دلايل اصلي استفاده روز افزون از نرم افزارهاي شبيه ساز هستند. مدل‌هاي شبيه‌‌‌سازي دامنه گسترده‌اي از نيازهاي موجود در مهندسي ترافيک را پاسخگو هستند. 
کاربردها:
۱- ارزيابي گزينه‌هاي متفاوت طرح‌هاي زير ساختي و اصلاحات هندسي
۲- ارزيابي تأثير ايجاد محدوده هاي طرح ترافيک و زوج و فرد و همچنين ارزيابي بکارگيري روش هاي مختلف اعمال قانون و قيمت گذاري آن
۳- ارزيابي و بهينه سازي سيستم‌هاي حمل و نقل همگاني از قبيل اتوبوس، BRT، تراموا و ...
۴-  ارزيابي مسائل مربوط به عابرين، احداث پل‌هاي هوايي، مسيرهاي دوچرخه سواري و ...
۵-  محيطي مجازي براي آموزش دانشجويان و کارشناسان
۶- بهينه‌سازي زمانبندي چراغ‌ها و اولويت به حمل ونقل همگاني
۷- ارزيابي سيستم‌هاي ITS قبل از اجرا،‌مانند تعيين محل بهينة‌ نصب دتکتور،‌دوربين، تابلوي متغير خبري
۸- مديريت هوشمند ترافيک با استفاده از Aimsun Online
۹- ارزيابي ميزان آلاينده‌هاي محيط زيست و سوخت مصرفي 
نرم افزارAIMSUN شما را مستقيماً به محيط پروژه برده، داراي قابليت تبديل مستقيم نقشه از اينترنت (مانند Google Map) و تبديل آن به مدل مي‌باشد. تبادل اطلاعات با اکثر نرم‌افزارها و ابزارهاي معمول مانند CAD، GIS، مدل‌هاي حمل و نقل شامل: Emme ، Contram ، Saturn، Cube ، Vissim، Vissum ،Paramics، نرم‌افزارهاي بهينه سازي برنامه چراغ‌ها و برنامه‌هاي تطبيقي مانند SCATS و بسيار از نرم‌افزارهاي ديگر، اين کار را تسهيل مي‌نمايد. 

جهت اطلاعات بيشتر بروشور نرم افزار را دريافت نماييد.


براي ساليان درازي مدل سازان در حوزه حمل و نقل بر انعطاف پذيريEmme و رويکرد باز آن در مدل سازي تکيه نموده اند تا براحتي بتوانند از ابزارهاي موجود استفاده نموده و يا ابزارهاي کاربردي نوين مدل سازي، خود را تطبيق داده و يا کارهاي خلاقانه و نوآور انجام دهند.
امروزه،  Emmeامکاني را براي شما ارائه مي دهد که ممکن است شما را شگفت زده نمايد. اين امکان چارچوب انقلابي ابزارهاي کاربردي جديد، Emme Modeller مي باشد که مدل هاي حمل ونقل را بينهايت آسان نموده و بکارگيري آن با به صورت جذابي فراهم آمده است تا بطور شفافي از مدل ها استفاده نماييد.

شهرتان را تبديل به يک شهر مبتني بر مدل نماييد
با طراحي و ساخت مدل شبکه حمل و نقل شهر خود به صورت مجازي مدل تقاضاي سفر را براي هر منطقه شهري بر اساس هرگونه ساختار، توليد سفر، توزيع سفر، مدل هاي انتخاب مد حمل و نقل، سفرهاي زنجيره اي، اتخاذ مدهاي چندگانه و به همراه يکپارچگي کامل شبکه
ترافيکي و ترانزيتي با توانايي مدلهاي پيشرو Activity Based و بسيار از قابليت هاي ديگر بسازيد.

برنامه ريزي حمل و نقل همگاني
ارزيابي ايجاد تغييرات بر روي حمل و نقل همگاني، اعم از ايجاد يا حدف خطوط اتوبوس ، تکرر و برنامه زمانبندي، سطح کيفيت خدمات رساني، سيستم هاي پيچيده تعرفه، وجود جمعيت در خودروها و ايستگاه، قابليت دسترسي پياده
ها و معلولين، پارک سوار، عارضه سنجي ايستگاه هاي موقت به صورت  Kiss-and-Rideو طراحي سيستم حمل ونقل همگاني و بسيار از ويژگي هاي ديگر توسط اين نرم افزار قابل مدل سازي مي باشد.

برنامه ريزي حمل و نقل
ارزيابي توسعه شبکه حمل و نقل و الگوي هاي مديريتي، ايجاد محدوديت هاي ترافيکي مانند محدوده طرح ترافيک و يا زوج و فرد و تعيين هزينه به همراه پيش بيني درآمد براي آن، مطالعات دسترسي، تأخير در تقاطعات، مديريت تقاضاي ترافيک، زيرساخت هاي بحراني، محدوديت براي خودروهاي سنگين و باري، مطالعات ايجاد مسير براي دوچرخه از جمله مواردي است که مي توان با استفاده از اين نرم افزار مورد تجزيه و تحليل قرار داد.

ارزيابي و تجزيه و تحليل مسائل اقتصادي، آلودگي هوا و موارد زيست محيطي
انعطاف پذيري در انجام مطالعات اقتصادي و هزينه/منفعت تصميمات و پروژه هاي ترافيکي، تحليل کيفيت خدمات حمل و نقل به صورت منطقه اي، ارزيابي تصميمات متخذه در خصوص مسائل مربوط به آلاينده هاي زيست محيطي مانند ارتقأ کيفيت سوخت و خودروها، مقايسه تصميمات مديريت تقاضا، و ارزيابي سرمايه گذاري بر روي ارتقأ زيرساخت ها و بسياري از موارد ديگر توسط اين سيستم قابل ارزيابي مي باشند.

اطلاعات بيشتر: