جهت اطلاع از دوره های آموزشی و ثبت نام به بخش دوره های آموزشی مراجعه کنید... دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه ها از طریق کانال تلگرام @simaronpardaz جهت دریافت اطلاعات در مورد نرم افزارهای شبیه سازی ترافیک عضو کانال @aimsun_next شوید
fjrigjwwe9r0ModuleOfPagesSetting:SettingValue

... آنچه که نادیدنیست، آن بینی

درباره Xenics :

شرکت Xenics ارائه دهنده فن‌آوری برتر درزمینه دوربین‌ها و تصویر برداری مادون قرمز می‌باشد که با بیش از ده سال سابقه ارائه فن‌آوری تصویربرداری در کلاس جهانی و با کیفیت بسیار بالا توانسته در حوزه‌های امنیت ملی و کنترل مرز‌ها، تحقیق و توسعه، اتوماسیون در صنایع، بینایی ماشینی،کنترل فرآیندها راهکارهای نوآورانه ارائه دهد. زنیکس گسترۀ کاملی از محصولات به ویژگی Line-Scan و اسکن محیطی ۲بعدی برای دامنه‌هایVisNIR (نزدیک به مادون قرمز)، SWIR (موجکوتاه)، MWIR (موج متوسط) و LWIR (موج بلند) ارائه می‌دهد. 

کنترل مرزی و حفاظت فیزیکی

حوزه‌های بکارگیری: 

·         امنیت ملی و حفاظت فیزیکی:

با بکارگیری دوربین‌های مادون قرمز قادر خواهد بود طیف کاملی از تصاویر، از موج کوتاه تا موج بلند را که در بازار منحصر بفرد می‌باشد، در اختیار داشته باشید. دوربین‌های موج کوتاه SWIR با فن‌آوری InGaAs بطور بهینه‌ای مناسب استفاده در تاریکی مطلق بدون وجود نور ماه می‌باشند که تصاویر شفاف با کیفیت عالی ارائه می‌دهد. به منظور تشخیص و مشاهده اجسام، افراد و موجودات زنده در فواصل بسیار دور می‌توانید از پرتو‌های نورپردازی که در دامنه دید انسان نیستند استفاده نمایید. با استفاده از فن‌آوری Passive LWIR می‌تواند تششعات حرارتی ساطع شده از انسان، اشیا و موجودات زنده را در تاریکی مطلق رصد نمایید. 


یکپارچه سازی با سیستم های فعلی امنیت ملی

                تشخیص هواپیما و اشیا پرنده

        

                                          حفظ امنیت تاسیسات حساس                          حفاظت دریایی و نظامی

        

                                    امنیت بنادر و فرودگاهها                                               حفاظت هوایی

 

       کنترل وضعیت و پایش تجهیزات و ماشین آلات

          

·         کاربری صنعتی:

در دنیای صنعتی امروز قابلیت اطمینان، دقت و صحت فاکتورهای کلیدی و حیاتی در خصوص کاهش هزینه‌ها، افزایش بهره‌وری و کیفیت می‌باشد. با بکارکیری به صورت پیوسته و در لحظه (Real Time) و برخط (Online) تصویربرداری مادون قرمز، می‌توانید بطور مستمر فرآیندها تولید و کنترل کیفیت را پایش و کنترل نمایید. دوربین‌های مادون قرمز زنیکس و حسگرهای آن کنترل هوشند تجهیزات را از قبیل تسمه نقاله، ابزارهای ماشین‌کاری و عملیات رباتیک را در اختیار شما قرار می‌دهد. 

 

اسکن با سرعت بالا

          

                           تشخیص نقاط داغ                                     تصویربرداری پزشکی،دندان پزشکی و دارویی

 

رزولوشن بالای تصاویر نظارتی

          

             عملیات اطفاء حریق                                   تشخیص فرد در تاریکی مطلق در فاصله حدود 450 متری